Piękna i Stylowa

Analiza kolorystyczna online

Odkryj swoje kolory i ciesz się barwnym życiem

Wydobądź z siebie naturalne piękno i emanuj radością życia, której znajomi Ci pozazdroszczą.

Wejdź do świata kolorów ubrań, włosów i kosmetyków idealnie dopasowanych do Twojej urody.

analiza kolorystyczna

NIE KUPUJ
Analizy Kolorystycznej
zanim tego nie obejrzysz

To zaledwie kilka opinii z mojego Facebooka

Jeśli ktoś się zastanawia - absolutnie polecam. Analiza kolorystyczna sprawdzona w 100%. Dobór kolorów odzieży, makijażu a nawet koloru włosów bardzo pomaga w codziennej stylizacji. I przede wszystkim zakupy... ile mniej błędów człowiek nagle popelnia 🙂

Aleksandra

Zakupiłam analizę kolorystyczną i kształtu twarzy online 😊 Przez wiele lat miałam wielka rozminę i domysły w tych tematach . Postanowiłam zainwestować w siebie . Odpowiedź od Pani Joanny dostałam bardzo szybko wraz z szczegółowym opisem , masa wskazówek i zdjęć porównawczych. Wielkie WOW ! Jestem zadowolona z wyników które są bardzo trafne 😊 Czekają mnie dobre zmiany 🙊 Polecam!

Kamila

Usługa godna polecenia! Pani Joanna wykonała dla mnie analizę kolorystyczną bardzo szybko i profesjonalnie. Mogę teraz dokonywać świadomych zakupów dzięki czemu oszczędzam czas i pieniądze.

Aga

Dziesiątki innych opinii zadowolonych kobiet znajdziesz na moim Facebooku i Instagramie

Co otrzymasz w ramach
Analizy Kolorystycznej Online?

Mini-przegląd szafy z omówieniem, które ubrania do Ciebie pasują

Aby przeprowadzić Analizę Kolorystyczną będę potrzebować, abyś zrobiła sobie zdjęcia w różnych kolorach ubrań.

Do zdjęć otrzymasz ode mnie komentarz, czy ten kolor jest dla Ciebie właściwy i dlaczego.

Możesz to potraktować jako bezpłatny mini przegląd szafy.

Dowiesz się, które ubrania powinnaś zostawić, a które będziesz mogła oddać lub sprzedać.

Ilustracje, jakiego koloru farbę do włosów wybrać wraz z nazwą marki i nazwą odcienia

Podczas Analizy Kolorystycznej wskażę pasujące do Ciebie kolory włosów, nawet jeśli decydujesz się na koloryzację ombre, sombre lub refleksy.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór (lub Twojemu fryzjerowi) otrzymasz ode mnie ilustracje wskazującą, które kolory użyć na koloryzację jednolitą, a które na koloryzację ombre, sombre lub refleksy.

Jeśli do tej pory kierowałaś się intuicja lub polegałaś na wiedzy fryzjera i nie zawsze byłaś zadowolona z efektów koloryzacji, to teraz możesz odetchnąć z ulgą. Wykorzystując te kolory farb do włosów, efekt zawsze będzie rewelacyjny.

Ilustracje, jakiego koloru pomadkę wybrać wraz z nazwą marki i nazwą odcienia

Jeśli używasz pomadek, to po Analizie Kolorystycznej ich zakup stanie się dla Ciebie banalnie łatwy.

Załączę dla Ciebie nie tylko najlepsze kolory pomadek, ale również ilustracje z nazwami marek i nazwami odcieni.

Wystarczy, że wpiszesz tą nazwę w wyszukiwarkę lub odnajdziesz ją w drogerii. Zaoszczędzisz w ten sposób dużo czasu na poszukiwaniach i pieniędzy, bo zyskasz pewność doskonałego wyboru.

Ilustracje, jakiego koloru róż do policzków wybrać wraz z nazwą marki i nazwą odcienia

Zakup różu do policzków nigdy nie był łatwiejszy. Ile razy zdarzyło Ci się kupić kosmetyki, których później nie używałaś?

Wybierz Analizę Kolorystyczną, a to się więcej nie powtórzy.

Załączę dla Ciebie nie tylko najlepsze kolory róży do policzków, ale również ilustracje z nazwami marek i nazwami odcieni.

Ilustracje, jakiego koloru cienie do powiek wybrać wraz z nazwą marki i nazwą odcienia

Podczas Analizy Kolorystycznej wskażę najlepsze dla Ciebie kolory cieni do powiek, a także ilustracje konkretnych przykładów z nazwami marek i odcieni.

Używając tych kolorów, Twoja cera stanie się promienna, a niedoskonałości niezauważalne.

Ilustracje, jakiego koloru biżuterię wybierać

Analiza Kolorystyczna to pewność, czy lepiej wybrać srebrną czy złotą biżuterię. A także na jakie kolory postawić.

Załączone ilustracje i opis rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i ułatwią zakup u jubilera.

Ilustracje, jakie koloru oprawki do okularów wybierać

Po Analizie Kolorystycznej otrzymasz ode mnie ilustracje przykładowych oprawek do okularów we właściwych kolorach.

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą oprawek, to teraz z łatwością podejmiesz decyzję.

Analizę Twojego typu kolorystycznego wraz z paletami

Podczas Analizy Kolorystycznej dowiesz się, jaki masz typ kolorystyczny. Dla lepszego zobrazowania przygotuję indywidualną paletę kolorów dla Twojego typu kolorystycznego.

Pomoże Ci to zrozumieć, dlaczego te kolory powinnaś wybierać. To właśnie one pomogą wydobyć Twoje naturalne piękno.
Kiedy poznasz swój typ urody, będzie Ci łatwiej korzystać z moich bezpłatnych wskazówek.

Ocenę atrybutów koloru Twojego typu kolorystycznego wraz z omówieniem

Podczas Analizy Kolorystycznej dowiesz się, jakie atrybuty ma Twój typ urody, czyli poznasz jego temperaturę, walor i chromatyczność. Każdy z tych atrybutów będzie opisany i będzie zawierał przykładowy kolor. To nauczy Cię samemu rozpoznawać najlepsze dla siebie kolory.

Dzięki temu stając przed wyborem koloru ubrań, kosmetyków kolorowych czy farby do włosów, dokładnie będziesz wiedzieć, co wybrać i dodatkowo będziesz potrafiła uzasadnić ten wybór.

Załączę również ilustracje, abyś mogła ją wydrukować i zabrać ze sobą na zakupy. To z pewnością sprawi, że zakupy staną się łatwe i przyjemne.

3 - 10 przykładów odcieni kolorów z prawie każdej grupy kolorystycznej

W prezentacji z Analizą Kolorystyczną przygotuję ilustracje z 3-10 przykładami najlepszych dla Ciebie odcieni kolorów z prawie każdej grupy kolorystycznej: niebieskości, zielenie, żółcie i pomarańcze, czerwienie i brązy, róże, fiolety, a także kolory neutralne.

Dodatkowo, aby ułatwić Ci chociażby zakupy przez Internet, wszystkie odcienie zawierają nazwę koloru.

Ilustracje możesz wydrukować i zabrać ze sobą na zakupy. Od razu zidentyfikujesz w sklepie te kolory ubrań, które podkreślą Twój kolor oczu, a cera będzie wyglądać na zdrową i promienną.

Mając pod ręką taką „ściągę” zapomnisz o nietrafionych zakupach i o ubraniach, w których tylko wydawało Ci się, że się dobrze czujesz, a kolejne miesiące przeleżały w szafie.

Listę Twoich kolorów bazowych

Kolory bazowe to kolory „wyciągnięte” z Twojej urody. Są to kolory Twojej tęczówki oka, kolor włosów, kolor czerwieni wargowej, a także kolor skóry. Te kolory będą mogły posłużyć Ci jako podstawa stylizacji.

W tych kolorach zawsze będziesz olśniewać wyglądem, ponieważ podkreślą kolor Twoich oczu, a cera będzie wyglądać zdrowo, młodo i promiennie.

Wystarczy, że wydrukujesz te kolory lub wyciągniesz w sklepie telefon z prezentacją z Analizą Kolorystyczną, a zakupy zrobisz z łatwością.

Listę Twoich kolorów typu siostrzanego

Typ siostrzany to typ kolorystyczny, od którego możesz pożyczać kolory. Jednak powinnaś je nosić tylko na małych powierzchniach lub na dodatkach jak torebka, buty.

Po Analizie Kolorystycznej otrzymasz ode mnie ilustracje z około 10 przykładami takich kolorów. Wszystkie kolory są z nazwami, aby ułatwić Ci zakupy chociażby w sklepie internetowym.

Dodanie elementów do Twoich stylizacji właśnie w tych kolorach, jeszcze bardziej podkreśli ich wyjątkowość, a Ciebie wyróżni z tłumu.

Zdjęcia gwiazd o tym samym typie urody, co Twój

W prezentacji z Analizą Kolorystyczną przygotuję dla Ciebie kilka zdjęć celebrytek, które mają ten sam typ kolorystyczny, co Ty.

Będziesz mogła zacząć obserwować je na IG i czerpać inspiracje kolorystyczne z ich stylizacji. Większości doradzają naprawdę świetni styliści, więc spokojnie możesz się wzorować na ich pomysłach.

A mając już taką solidną wiedzę, z łatwością wyłapiesz, kiedy zdarzy im się wpadka.

Paletę, z wykazem kolorów, jakich powinnaś unikać

Analiza Kolorystyczna to także paleta kolorów, których zdecydowanie powinnaś unikać. Wskażę też typ kolorystyczny, którego paleta kolorów jest dla Ciebie najgorsza.

Zyskasz zatem nie tylko wiedzę, które kolory są dla Ciebie najlepsze, ale także jakich kolorów nie wybierać.

Zyskasz pełną wiedzę, którą natychmiast będziesz mogła zacząć stosować i obserwować efekty. Wykorzystując wszystko czego się nauczysz staniesz się ekspertką w dziedzinie najlepszych dla siebie kolorów.

Poradnik pt.: “Czym jest linia stylizacji i jakie kolory do nich wybierać”

Po Analizie Kolorystycznej dowiesz się, czym jest linia stylizacji i jakie kolory wybierać na każdą z nich, aby podkreślić swój typ urody i wyglądać pięknie nawet bez makijażu.

Otrzymasz również wskazówki, jak poprzez kolor ubrań podkreślić atuty swojej urody i ukryć niedoskonałości.

Jest to kolejny krok, który sprawi, że staniesz się specjalistką w wyborze kolorów dla swojego typu urody.

Ilustracje z najlepszymi wzorami dla Twojej urody

Prezentacja z Analizą Kolorystyczną to również ilustracje z najlepszymi dla Twojej urody wzorami. Załączę również opis ze wskazówkami, jaki kontrast i intensywność powinny one mieć, abyś wiedziała czym się kierować podczas zakupów.

Pomoże Ci to podjąć właściwe decyzje, jeżeli zdecydujesz się kupić ubrania z innymi wzorami niż te załączone.

Nauczysz się, na co zwracać uwagę, co wybierać, a czego unikać będąc w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej.

4 gotowe stylizacje

Podczas Analizy Kolorystycznej przygotuję dla Ciebie 4 stylizacje, używając najlepsze dla Ciebie kolory, wzory i uwzględniając linie stylizacji.

Posługując się tymi przykładami, z łatwością będziesz tworzyć następne stylizacje sama.

Zakupy w galerii lub przygotowanie stylizacji do wyjścia z domu, skrócisz do kilku minut. Tyle zajmie Ci zidentyfikowanie najlepszych dla Ciebie wzorów i kolorów, i stworzenie z nich właściwych połączeń kolorystycznych, które sprawią, że ciężko będzie oderwać od Ciebie wzrok.

Możesz zamówić dowolną usługę dla wybranej osoby w prezencie.

Podczas składania zamówienia, zaznacz pole „Chcę zamówić na prezent” lub daj mi znać w „Uwagach”. Możesz też napisać mi maila lub smsa po złożeniu zamówienia.

We wszystkich przypadkach wystarczy krótka informacja „usługę zrealizuje np. Maria Kowalska”.

Usługę można zrealizować w dowolnym momencie w przyszłości, nie ma terminu ważności.

Ja przygotuję i wyślę Ci imienny VOUCHER na maila podanego w Zamówieniu.
Możesz go wydrukować lub wysłać wybranej osobie.

Następnie niech „Maria Kowalska” w odpowiednim dla niej czasie, napisze maila na kontakt@pieknaistylowa.pl „chciałabym zrealizować usługę …”.

To takie proste.

analiza kolorystyczna

Kolor to siła, która wpływa na nasze nastroje i życie codzienne.

Dlatego, jeśli chcesz…

 • Wyjść z domu bez makijażu i bez obaw, że wyglądasz szaro, nijako, co obniża Twoją pewność siebie

 • Skrócić czas doboru stylizacji do pracy, na randkę, spotkanie ze znajomymi z godziny do kilku minut

 • Skończyć z kupowaniem ubrań, które w świetle sklepowej przymierzalni wyglądają dobrze, a w domu wręcz przeciwnie

 • Wyglądać modnie i stylowo, bez konieczności wydawania setek złoty na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych stylizacji

 • Zmieniać kolor włosów bez obaw, że nie będzie pasował i za chwilę ponownie będziesz musiała go zmienić

 • Wchodzić do sklepu z kosmetykami i od razu wiedzieć, jakie kolory kosmetyków pasują do Twojej urody

 • Z czystym sumieniem pożegnać ubrania, które “czekają” na swoją kolej w szafie, ale nie pasują do Twojego wyglądu

analiza kolorystyczna

To Analiza Kolorystyczna jest dla Ciebie.

Zwiększ pewność siebie i wydobądź swoje naturalne piękno.

548zł brutto

Jak kupić
Analizę Kolorystyczną?

01

Kliknij "Zamów teraz"

Zostaniesz przeniesiona do koszyka - tam uzupełnij niezbędne dane i przejdź do opłacenia zamówienia.

02

Opłać usługę

Wybierz formę płatności — kartę, blik lub przelew. Jeśli będziesz miała problem z opłaceniem wybranej usługi, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

03

Sprawdź skrzynkę pocztową

Otrzymasz wiadomość z dokładną instrukcją, jak zrobić zdjęcia niezbędne do zrealizowania analizy.

04

Ciesz się z efektów

W ciągu kilku dni roboczych od wysłania zdjęć, otrzymasz gotową prezentację, a zaproponowane zmiany będziesz mogła od razu wprowadzić w życie!

11 powodów, dla których warto wybrać
Analizę Kolorystyczną

Nasyć swoje życie kolorami piękna i pożegnaj szarość i niepewność, która towarzyszy Ci przy komponowaniu codziennych stylizacji.

Wybierz Analizę Kolorystyczną u mnie, a:

Zyskasz pewność, że...


wiedza, którą masz, posłuży Ci podczas zakupów lub przeglądu szafy. Koniec ze źle dobranymi kolorami.

Zrozumiesz, że...


możesz nosić każdy kolor, ale w odpowiednim odcieniu, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych ubrań.

Zaoszczędzisz na...


zakupie ubrań, które i tak później kurzą się w szafie. Teraz kupisz te, w których zawsze będziesz się czuła i wyglądała dobrze.

Twoja cera będzie...


zawsze wyglądać na zdrową i promienną, bez niedoskonałości, bez przebarwień, które rujnują Twoją pewność siebie.

Wreszcie uporządkujesz...


swoją szafę, ponieważ będziesz wiedziała, co oddać, a co zostawić.

Pożegnasz...


stres u fryzjera, ponieważ dokładnie będziesz wiedzieć jaki kolor farby do włosów wybrać.

Koniec z drogimi...


kosmetykami, ponieważ dowiesz się jakie kolory cieni, pomadek i róży wybierać.

Dowiesz się...


które akcenty kolorystyczne podkreślą atuty Twojej urody i ukryją niedoskonałości.

Nauczysz się...


jak w ciągu kilku minut wybrać z szafy odpowiednie kolory ubrań i stworzyć zjawiskową stylizację.

Zyskasz bezcenny...


czas na zakupach, ponieważ od razu będziesz potrafiła zidentyfikować właściwe dla siebie kolory.

Zauważysz, że...


w makijażu czy bez zawsze wyróżniasz się z tłumu, ponieważ będziesz miała na sobie „swoje kolory”.

analiza kolorystyczna

Oceń na przykładzie moich klientek, czy takiego efektu oczekujesz

Kolor to sposób na wyrażenie emocji bez słów.
Sprawdź, jak analiza kolorystyczna wzbogaciła życie moich klientek o uśmiech i pewność siebie.

Znasz inne stylistki, które mogą pochwalić się takimi efektami swoich usług?

Sama oceń, czy taki efekt wzbogaciłby Twoje życie o uśmiech i pewność siebie.

Kolor to sposób na wyrażenie emocji bez słów.

Sprawdź, jak Analiza Kolorystyczna wzbogaciła życie moich klientek o uśmiech i pewność siebie.

Nie kupuj kota w worku!

Zobacz przykładową analizę kolorystyczną!

Jak Analiza Kolorystyczna zmieni Twoje życie?

Zyskasz pewność, że...

-->

wiedza, którą masz, posłuży Ci podczas zakupów lub przeglądu szafy. Koniec ze źle dobranymi kolorami.

Zauważysz, że…

-->

w makijażu czy bez zawsze wyróżniasz się z tłumu, ponieważ będziesz miała na sobie „swoje kolory”.

Zaoszczędzisz na…

-->

zakupie ubrań, które i tak później kurzą się w szafie. Teraz kupisz te, w których zawsze będziesz się czuła i wyglądała dobrze.

Pożegnasz...

-->

stres u fryzjera, ponieważ dokładnie będziesz wiedzieć jaki kolor farby do włosów wybrać.

Wreszcie uporządkujesz...

-->

swoją szafę, ponieważ będziesz wiedziała, co oddać, a co zostawić.

Twoja cera będzie...

-->

zawsze wyglądać na zdrową i promienną, bez niedoskonałości, bez przebarwień, które rujnują Twoją pewność siebie.

Koniec z drogimi...

-->

kosmetykami, ponieważ dowiesz się jakie kolory cieni, pomadek i róży wybierać.

Dowiesz się...

-->

które akcenty kolorystyczne podkreślą atuty Twojej urody i ukryją niedoskonałości.

Nauczysz się…

-->

jak w ciągu kilku minut wybrać z szafy odpowiednie kolory ubrań i stworzyć zjawiskową stylizację.

Zrozumiesz, że...

-->

możesz nosić każdy kolor, ale w odpowiednim odcieniu, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych ubrań.

Zyskasz bezcenny…

-->

czas na zakupach, ponieważ od razu będziesz potrafiła zidentyfikować właściwe dla siebie kolory.

Czy Analiza Kolorystyczna
faktycznie jest dla mnie?

To najczęstsze pytanie, które słyszę w rozmowie z kobietami, które chcą poprawić swój wygląd.

To naturalne, że nie potrzebujesz usługi w stylu ALFA i OMEGA. Przecież od lat ubierasz, malujesz i stylizujesz się sama.

Ale czy nie chciałabyś zyskać 100% pewność, że:

Wyglądasz atrakcyjnie i czujesz więcej pewności siebie bez dopytywania partnera czy stylizacja Ci pasuje?

Robimy i kupujemy wiele rzeczy, aby wyglądać atrakcyjniej. Kupujemy drogie ubrania, chodzimy na siłownię, do salonów piękności. Wszystko po to, aby poczuć się atrakcyjnie i dobrze we własnym ciele.

Analiza kolorystyczna nauczy Cię, jak używać i łączyć kolory ubrań i dodatków, aby wyróżnić się z tłumu. Zdobędziesz ogromną wiedzę w zakresie kolorów, które każdego dnia masz na sobie, czy to w postaci ubrań, kosmetyków czy farb do włosów. Zwiększy to Twoją pewność siebie w to, że potrafisz się bardzo dobrze ubrać.

    coraz częściej będziesz słyszeć komplementy, co zwiększy Twoje poczucie atrakcyjności

    wyjdziesz z domu bez makijażu, a będziesz przykuwać uwagę

    nauczysz się używać koloru w stylizacjach i zyskasz więcej pewności siebie w swoje umiejętności

    z przyjemnością będziesz wychodzić z domu

Nawet, jeśli nie interesujesz się modą, to Twoje stylizacje, zawsze podkreślą Twoje naturalne piękno?

Nie zawsze nosimy nowe ubrania, czasem mamy używane. Ale zawsze coś mamy na sobie.

Często kupujemy ubrania, które nam się spodobały albo te, które są obecnie modne. Jednak większość z nas nie wie, które kolory podkreślą atuty naszej urody i sprawią, że nawet bez makijażu będziemy przykuwać uwagę.

Kupujemy „na oślep”, mając nadzieję, że będzie to do nas pasować. W ogóle albo w niewielkim stopniu zwracamy uwagę na kolor. Później zakładamy daną rzecz kilka razy i stwierdzamy, że źle się w niej czujemy. A jest tak dlatego, bo kolor nie współgra z kolorami naszej urody. Niestety każdy taki nietrafiony zakup, to setki złotych, które można byłoby lepiej wydać.

Jeszcze gorszym przypadkiem jest, kiedy „chodzimy w kolorach”, które w ogóle do nas nie pasują. Wtedy nasza cera wygląda na zmęczoną, zauważalne stają się niedoskonałości, a nawet możemy wyglądać jakbyśmy ważymy kilka kilo więcej.

Zupełnie odwrotna sytuacja ma miejsce, kiedy używamy kolorów z Analizy Kolorystycznej!

    nauczysz się robić przemyślane zakupy ubrań, koniec z zakupami pod wpływem mody lub impulsu

    z łatwością ocenisz czy panujące trendy w modzie będą służyć czy szkodzić Twojej urodzie

    podczas zakupów pomogą Ci ilustracje, nazwy kolorów i opisy

   ⇒ już na najbliższych zakupach oszczędzisz sporo pieniędzy

Czas potrzebny na dobór ubrań, makijażu, koloru włosów już nigdy nie sprawi, że spóźnisz się na spotkanie?

Ostatnio wszyscy cierpimy na chroniczny brak czasu. Staramy się maksymalnie skrócić robienie rzeczy, które nie są ważne. A doceniamy czas z rodziną, czas na własne hobby czy odpoczynek.

Analiza Kolorystyczna pozwoli Ci zaoszczędzić w skali miesiąca nawet kilkanaście godzin!

Ile codziennie tracisz czasu, stojąc rano przed szafą i zastanawiając się co ubrać? Ode mnie otrzymasz konkretną wiedzę, co zrobić, aby skrócić ten czas do kilku minut i stworzyć stylizację, która sprawi, że będziesz nie tylko bardzo dobrze się w niej czuła, ale również będziesz świetne wyglądać.

A ile czasu miesięcznie spędzasz w galeriach lub sklepach internetowych z odzieżą nie mogąc podjąć właściwej decyzji? Po zapoznaniu się z materiałami, które dla Ciebie przygotuję, wejdziesz do sklepu i w ciągu kilku minut zidentyfikujesz najlepsze dla swojego typu urody kolory ubrań, a także wzory.

Zakupy staną się dziecinnie łatwe i zawsze trafione. Zakupy pod wpływem impulsu staną się przeszłością, ponieważ szybko będziesz w stanie ocenić czy dany kolor, wzór lub połączenia kolorystyczne podkreślą atuty Twojej urody czy raczej niedoskonałości.

    wyjdziesz z domu bez makijażu i będziesz się czuć atrakcyjna

    godziny przed lustrem skrócisz do minut, a i tak będziesz olśniewać wyglądem

    otrzymasz gotowe stylizacje, które podkreślą Twoje naturalne piękno

    natychmiast rozpoznasz w sklepie najlepsze dla swojej urody kolory i wzory ubrań

Kosmetyki, których używasz, wydobędą pełen potencjał Twojego piękna, bez obaw, że przesadzisz?

Wiem jak ciężko dobrać odpowiednie odcienie kosmetyków. Zwykle polega to na metodzie prób i błędów.

Dlatego pomogę Ci w zakupie kosmetyków kolorowych. W prezentacji z Analizą Kolorystyczną otrzymasz ode mnie ilustracje z nazwą marki i nazwą odcienia pomadek, róży do policzków i cieni do powiek.

Zakup kosmetyków to spory wydatek, dlatego warto podjąć tą decyzję rozsądnie. Szkoda wydawać pieniądze na produkty, które później będą leżeć nieużywane. Właściwe odcienie kosmetyków pozwolą Ci ukryć wiele niedoskonałości na twarzy, a Twoja cera będzie wyglądać na młodszą.

Dodatki, w tym okulary i biżuteria będą niczym wisienka na torcie Twojej stylizacji, podkreślając to, co ważne?

Dla Was wskażę najlepsze kolory oprawek, kolczyków i naszyjników.

Nie warto polegać na intuicji swojej lub sprzedawcy. Lepiej wybrać Analizę Kolorystyczną i mieć pewność dobrego wyboru.

Zmiana koloru włosów już nigdy nie będzie stać pod znakiem zapytania, czy “ten kolor na pewno Ci pasuje”?

Wiem, ile stresu kosztuje dobór właściwego koloru farby do włosów. Niestety spotykam wiele kobiet, które nie zadbały o to wystarczająco. Niewłaściwy kolor włosów może Cię postarzeć, a Twoja twarz będzie wyglądać na bladą. Moim zdaniem warto poświęcić trochę czasu na podjęcie przemyślanej decyzji.

Oczywiście nie musisz tego robić, bo ja zrobię to za Ciebie, jeśli tylko zamówisz Analizę Kolorystyczną. Przygotuję dla Ciebie ilustracje z nazwami marek i odcieni farb do włosów.

Wskażę również najlepsze kolory na koloryzację ombre, sombre i refleksy.

Uniknij stresu, nie polegaj na przeczuciu lub zdaniu fryzjera.

Ta Analiza Kolorystyczna zaczyna mi się naprawdę podobać!

Ale dlaczego cena Analizy Kolorystycznej jest taka wysoka?

analiza kolorystyczna

Analiza Kolorystyczna to narzędzie, które pozwoli wydobyć Twoje naturalne piękno. A to jest bezcenne.

Oczywiście możesz poszukiwać “swojego koloru” na własną rękę, ale czy nie oznacza to, że:

Spędzisz kilkadziesiąt godzin na poszukiwania

Zastanów się, ile kosztuje godzina Twojej pracy. A teraz pomnóż ta wartość przez wszystkie godziny, które spędzasz, stojąc przed szafą i zastanawiając się co ubrać. Dodaj do tego wszystkie godziny spędzone w galeriach lub na stronach internetowych sklepów odzieżowych.

Dzięki Analizie Kolorystycznej nauczę Cię podejmować decyzje zakupowe w kilka minut. Wejdziesz do sklepu i od razu będziesz wiedziała, czy dany kolor lub wzór podkreśli Twoją urodę, czy raczej niedoskonałości. A zaoszczędzony czas spędzisz w ulubiony sposób.

Informacje, które znajdziesz w internecie, są uniwersalne, a nie spersonalizowane

Tak jak nie ma dwóch takich samych kobiet, tak nie ma u mnie dwóch takich samych prezentacji Analizy Kolorystycznej. Przygotowanie każdej analizy jest bardzo czasochłonne. Dobór indywidualnej palety kolorów, przygotowanie komentarzy, ocena Twoich zdjęć – to wszystko wymaga wiele czasu.

Jednak efekt końcowy pozwoli Ci oszczędzić czas na zakupach, Twoje decyzje zakupowe będą bardziej przemyślane, a Ty na pewno poczujesz różnicę w swoim samopoczuciu

Nauczysz się dobierać stylizację, a co z nowymi trendami?

Analiza Kolorystyczna to inwestycja, jednorazowy wydatek, a zaoszczędzisz pieniądze na każdych kolejnych zakupach ubrań w przyszłości. 

Dowiesz się, jak wydawać pieniądze tylko na te ubrania, w których rzeczywiście będziesz chodzić. Zakupy ubrań pod wpływem impulsu staną się rzadkością, bo pod ręką zawsze będziesz miała wzory i kolory, które służą Twojej urodzie.

Analiza Kolorystyczna pomoże Ci zidentyfikować te ubrania w Twojej szafie, których kolory i wzory sprawiają, że Twoja sylwetka będzie wyglądać mniej atrakcyjnie.

Z czystym sumieniem będziesz mogła sprzedać je na Vinted i odzyskać część kwoty zainwestowanej w Analizę Kolorystyczną.

Koniec z nietrafionymi zakupami.

Koniec ze źle dobranymi stylizacjami.

Analiza Kolorystyczna to inwestycja, jednorazowy koszt, który procentuje przez całe życie.

Zastanów się:

IIe pieniędzy wydajesz na ubrania, które oddajesz jeszcze z metką lub miałaś je na sobie tylko kilka razy?

W prezentacji z Analizą Kolorystyczną dostaniesz ode mnie ilustracje z przykładami kolorów i wzorów ubrań, które są najlepsze dla Twojego typu kolorystycznego.

Wkrótce nauczysz się wybierać tylko te, w których będziesz się dobrze czuła i sprawią, że będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Z przyjemnością będziesz w nich chodzić i na pewno nie skończą na tyłach szafy.

Ile pieniędzy wydajesz na kosmetyki, które użyłaś tylko kilka razy?

Od teraz każde kolejne zakupy kosmetyków kolorowych już zawsze będą udane.

W prezentacji z Analizą Kolorystyczną otrzymasz ode mnie nazwy marek i odcieni pomadek, róży do policzków i cieni do powiek. Wystarczy, że wpiszesz te nazwy w wyszukiwarkę i wybierzesz tą internetową drogerię, która ma najlepsze ceny.

Dodatkowo zyskasz pewność, że ich kolory pasują do Twojej urody.

Ile musiałabyś zapłacić fryzjerowi za ponowną koloryzację włosów?

Po Analizie Kolorystycznej będziesz w stanie wskazać fryzjerowi konkretny odcień farby do włosów. Bądź nawet zrezygnować z fryzjera i samodzielnie farbować sobie włosy.

Zapomnij zatem o poprawkach i kolejnych wydatkach pieniędzy.

Ile zapłaciłabyś, aby czuć więcej pewności siebie i mieć dobre samopoczucie?

Wiele kobiet wydaje setki złotych miesięcznie, żeby czuć się dobrze we własnym ciele. Ja skupię się na Twoim wyglądzie i sprawię, abyś nawet bez makijażu się sobie podobała.

Z przyjemnością będziesz wychodzić z domu. A komplementy będziesz słyszeć regularnie.

Poprawa wyglądu jest lepsza czasem niż wizyta u psychologa.

Ile zaoszczędzisz na możliwości zastąpienia drogich ubrań od znanych projektantów, ubraniami ze znanych sieciówek?

Wiele kobiet wydaje setki złotych na ubrania znanych projektantów, aby poczuć się atrakcyjnie i wyróżnić z tłumu.

Po Analizie Kolorystycznej właściwie operując wzorem i kolorem, osiągniesz ten sam efekt kupując ubrania w znanych sieciówkach.

O tym, czy ktoś dobrze wygląda, nie świadczy koszt jego ubrań, ale umiejętności, które Ty wkrótce będziesz miała.

analiza kolorystyczna

Koszty, które ponosisz każdego miesiąca,
a dzięki Analizie Kolorystycznej możesz o nich raz na zawsze zapomnieć

Koszt poszukiwania "swoich kolorów" na własną rękę

 • Przegląd szafy u innej stylistki
  - około 1200zł każdego roku

 • Przestrzelone zakupy ubrań
  - około 200zł każdego miesiąca

 • Wizyta u profesjonalnego fryzjera z doborem koloru
  - około 400zł każdego miesiąca

 • Nietrafione zakupy kosmetyków kolorowych
  - około 200zł każdego miesiąca

 • Czas spędzony "przed szafą" ~ 1 godzina dziennie
  - około 400zł każdego miesiąca

 • Słabe samopoczucie każdego dnia i mało pewności siebie
  - nie do oszacowania

Koszt Analizy Kolorystycznej Online

 • Robisz raz i oszczędzasz przez całe życie
  - tylko 548zł

Czy teraz widzisz, że cena Analizy Kolorystycznej to jedynie ułamek kosztów, które ponosisz każdego miesiąca?

Dzięki Analizie Kolorystycznej pożegnasz te wydatki raz na zawsze!

analiza kolorystyczna

Jak wykonuję Analizę Kolorystyczną Online?

W zależności od tego, czy wybrałaś Analizę Kolorystyczną Online czy stacjonarnie, posługuję się różnymi technikami. Jednak obie są równie skuteczne.

Wykorzystuję kilka programów komputerowych oraz ramy kolorystyczne, specjalnie do tego dopasowane. Niezwykle ważne jest to, że kolory z tych ram odwzorowują rzeczywiste kolory.

Jednak głównie polegam na swoim doświadczeniu i umiejętnościach zdobytych podczas kursów u wielu kolorystek.

Zauważyłam, że połączenie techniki i umiejętności daje bardzo dobre efekty i chętnie dzielę się nimi z moimi klientkami.

Podczas stacjonarnej Analizy Kolorystycznej korzystam z ram do 12 typów kolorystycznych. Pracuję również na 250 chustach kolorystycznych.

Zarówno Analiza Kolorystyczna Online, jak i Analiza Kolorystyczna stacjonarna pozwalają na uzyskanie tego samego wyniku.

Jednak z uwagi na obecną sytuację, zachęcam do wyboru Analizy Kolorystycznej Online.

Gwarantuję, że jeśli zastosujesz się do mojej instrukcji, otrzymasz właściwy wynik.

Bezpośrednio przed Analizą Kolorystyczną Online wyślę Ci szczegółową instrukcję, jak zrobić zdjęcia.

W kolejnych etapach Analizy Kolorystycznej otrzymasz ode mnie prezentację na maila.

Co to jest Analiza Kolorystyczna?

Analiza Kolorystyczna jest usługą wykonywaną przez stylistkę i polega na ustaleniu jakim jesteś typem urody.

To również wskazanie kolorystyki, która harmonizuje z Twoją urodą.

Oznacza to, że dane kolory będą podkreślać kolor Twoich włosów, oczu oraz ust.

Sprawi, że Twoja cera zawsze będzie wyglądać na promienną i gładką.

Nieodpowiednio dobrane kolory podkreślają takie niedoskonałości, jak: cienie pod oczami, zmarszczki czy przebarwienia na skórze.

Wynik Analizy Kolorystycznej pozostaje taki sam, nie zmienia wraz z wiekiem.

Zatem robisz raz, a korzystasz całe życie.

Każda kobieta powinna zdać sobie sprawę, że kolor odgrywa bardzo dużą rolę w wyglądzie.

Z wyborem odpowiedniego koloru mamy do czynienia codziennie.

Na przykład podczas wybierania ubrań i kosmetyków do makijażu, wybierając pomadki, podkład czy cienie do oczu. A nawet wybierając lakier do paznokci.

To wszystko ma wpływ na to, jak każdego dnia wyglądamy i jak odbierają nas inni.

Typ kolorystyczny określa się na podstawie tego, jakie kolory do Ciebie pasują, Twojego naturalnego koloru włosów, oczu i skóry.

Jednak bardzo ważne są również szczegóły, jak: kolor białka oka, obecność piegów czy sposób w jaki skóra się opala.

Obecnie przyjęty system 12 pór roku zastąpił system czterech typów urody.

Podczas Analizy Kolorystycznej dowiesz się, jakim typem kolorystycznym jesteś.

A także jaki jest Twój typ siostrzany, czyli ten, od którego możesz „pożyczać” kolory.

Dowiesz się, jakie kolory idealnie współgrają z Twoją kobiecą urodą.

Analiza Kolorystyczna opiera się na teorii koloru i każdy z 12 typów urody ma trzy opisujące go atrybuty kolorystyczne.

Jest to temperatura – każdy kolor może być ciepły lub chłodny.

Walor – określa czy kolor jest jasny czy ciemny.

A także chromatyczność – opisuje czy kolor jest zgaszony/harmonijny lub czysty/kontrastowy.

Podsumowując, naszą urodę określają trzy atrybuty.

Oznacza to, że nasze kolory powinny być ciepłe lub zimne, jasne lub ciemne, zgaszone lub czyste.

Kolejność w jakiej dane atrybuty będą podane przy ustaleniu typu urody również jest bardzo ważna.

Typ urody wiosna i jej podtypy

Jak analiza kolorystyczna może pomóc określić typ urody wiosna?

Jak sama nazwa wskazuje, ten typ powinien kojarzyć nam się z wiosną.

Kolory wiosny to kolory budzące się do życia po zimie.

Myśląc o typie urody wiosna, wyobraź sobie wszystkie kolory, które występują w przyrodzie podczas tej pory roku. Pomyśl o rosnącej trawie, kwitnących kwiatach i drzewach oraz o błękicie nieba.

Wyróżniamy następujące podtypy wiosny:

Jasna wiosna, która jest jasna, ciepła i czysta. Znane jasne wiosny to Kate Hudson, Blake Lively i Scarlett Johansson.

Ciepła wiosna to ciepły typ urody, czysty i jasny. Znane ciepłe wiosny to Nicole Kidman, Cate Blanchet i Amy Adams.

Czysta wiosna, która jest czysta, ciepła i jasna.

Typ urody lato i podtypy

Decydując się na analizę kolorystyczną, możesz z łatwością dowiedzieć się, czy Twój typ urody to lato.

Ten typ urody powinien kojarzyć się nam z kolorami występującymi podczas lata.

Są to kolory zmęczone słońcem, trochę wyblakłe i zszarzałe.

Myśląc o tym typie urody lato pomyśl również o szmaragdowym morzu i złocistym, wyblakłym od słońca piasku.

Trzy podtypu lata to:

Jasne lato, które jest jasne, chłodne i zgaszone. Dlatego bardzo dobrze prezentuje się w pastelach. Znane jasne lata to Cameron Diaz i Naomi Watts. 

Chłodne lato, które jest chłodne, zgaszone i jasne. Znane osoby o typie chłodnego lata to Jessica Biel i Linda Evans.

Zgaszone lato, które jest zgaszone, chłodne i jasne. Znane typy zgaszonego lata to Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker i Ellen Pompeo.

Typ kolorystyczny jesień i podtypy

Jeśli jesteś typem kolorystycznym jesień, to analiza kolorystyczna pomoże Ci w doborze właściwych kolorów.

Nasza ukochana jesień, to typ łączący się z kolorami, które występują w przyrodzie podczas jesieni.

Wbrew pozorom jest to typ bardzo kolorowy.

Pomyśl o liściach na drzewach, które są w różnych odcieniach żółci, czerwieni pomarańczu i czerwieni.

Beż może być kolorem bazowym w szafie ciepłej i zgaszonej jesieni.

Trzy podtypy jesieni to:

Zgaszona jesień, która jest zgaszona, ciepła i ciemna. Znane osoby o tym typie kolorystycznym to Emma Watson, bliźniaczki Olsen i Drew Barrymore.

Ciepła jesień, która jest ciepła, zgaszona i ciemna. Reprezentantki typu ciepłej jesieni to Julianne Moor i Lindsay Lohan.

Ciemna jesień, która jest przede wszystkim ciemna, ciepła i zgaszona. Znane osoby to o typie kolorystycznym ciemna jesień to Jenifer Lopez, Eva Mendez i Sandra Bullock.

Typ urody zima i podtypy

Dobrze przeprowadzona analiza kolorystyczna pozwoli Ci określić, czy Twój typ urody to zima.

Zima, podobnie jak wiosna, jest typem kontrastowym.

Wyobraź sobie śnieg iskrzący na słońcu lub biały, gdy na zewnątrz jest ciemno.

Wyobraź sobie ciemnoszare niebo oraz choinkę, którą każdy z nas ma w domu na Święta Bożego Narodzenia.

Tymi kolorami charakteryzuje się typ urody zima.

Trzy podtypy zimy to:

Ciemna zima, która jest ciemna, chłodna i czysta. Znane ciemne zimy to Kim Kardashian, Demi Moore i Salma Hayek.

Czysta zima, która jest czysta, chłodna i ciemna. Znane czyste zimy to Liv Tyler i Megan Fox.

Chłodna zima, która jest chłodna, czysta i ciemna. Znane osoby to Liz Hurley i Jennifer Connelly.

Dlaczego każda kobieta powinna mieć przeprowadzoną Analizę Kolorystyczną?

Analiza Kolorystyczna pozwala na wskazanie kolorów, które harmonizują z Twoją urodą i podkreślają w niej to, co najpiękniejsze.

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i prezentować się pięknie każdego dnia, niezależnie od tego, kim jest i czym się zajmuje.

Każda z nas, nosi kolory, które albo podkreślają urodę albo działają niekorzystnie.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że poprzez właściwe kolory mamy wpływ na to, jak będziemy wyglądać, a co za tym idzie, jak będziemy się czuć.

Nie od dziś wiadomo, że każdy, kto czuje się dobrze, ma więcej pewności siebie i osiąga większe sukcesy. 

Odpowiedni kolor sprawi, że będziesz wyglądała spójnie i podkreśli wyrazistość Twoich oczu.

Odpowiednio dobrany do typu urody makijaż również ma znaczenie. 

Dobór pomadki lub różu ma znaczenie dla Twojej cery i tego, czy będzie ona wyglądać na promienną i gładką.

Niestety nieodpowiedni może podkreślić zmarszczki na Twarzy, przebarwienia na skórze i może Cię postarzyć nawet o kilka lat.

Analiza kolorystyczna jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, które nie lubią lub nie mają czasu się malować. 

Gdy masz na sobie odpowiedni kolor ubrań, włosów, nie potrzebujesz makijażu, a mimo wszystko wyglądasz jak milion dolarów.

Co zyskujesz wiedząc, jakim typem urody jesteś?

Dzięki analizie kolorystycznej dowiesz się, jakie kolory włosów będą idealnie współgrały z Twoją urodą.

Prawie każda kobieta farbowała włosy chociaż raz w życiu.

Niektóre z nas uwielbiają zmiany i metamorfozy.

Już nigdy nie wyjdziesz od fryzjera niezadowolona, ani nie zmarnujesz pieniędzy na nieodpowiednią farbę do włosów.

Dowiesz się również, jakimi kolorami możesz zastąpić czerń i biel, które tak naprawdę pasują tylko dwóm typom kolorystycznym.

Analiza kolorystyczna pomoże Ci zdecydować, czy złota i srebra biżuteria podkreśli Twoją piękną skórę.

Ale to nie tylko korzyści związane z wyglądem zewnętrznym oraz naszym samopoczuciem, to także oszczędność czasu.

Nie będziesz musiała codziennie rano godzinami zastanawiać się, co na siebie włożyć, by dobrze wyglądać.

Doskonale będziesz wiedziała, co wybrać, by czuć się dobrze.

Nie będziesz tracić czasu i pieniędzy na zakupy ubrań, których i tak nie ubierzesz, bo gdy wracasz do domu i je zakładasz, to coś Ci nie pasuje, ale nie wiesz co (to zwykle jest kolor).

Od teraz zakupy zawsze będą trafione, ale także będą sprawiały Ci przyjemność.

Wybierając się na wesele do przyjaciółki, kupując sukienkę, nie będziesz błądzić godzinami i się denerwować, bo będziesz dokładnie wiedziała co szukać.

Znajomość swojego typu kolorystycznego przynosi ze sobą mnóstwo korzyści, a pamiętaj robisz ją tylko raz w życiu.

Możesz jedynie stylizować się na inny typ kolorystyczny, farbując włosy lub stosując inny makijaż.

Dlaczego mężczyźni również powinni pozwolić sobie wykonać Analizę Kolorystyczną?

Jeśli mężczyzna chcę prezentować się każdego dnia dobrze i mieć w szafie garnitury i koszule w odpowiednich kolorach, koniecznie powinien pozwolić sobie wykonać Analizę Kolorystyczną.

Mężczyzna, tak samo jak kobieta jest diagnozowany w systemie 12 typów kolorystycznych. 

Mężczyźni, tak samo jak kobiety będą się różnić temperaturą urody, walorem oraz chromatycznością.

Spójrzmy na czterech celebrytów: Owen Wilson, David Beckham, Johnny Deep i Brad Pitt.

Każdy z tych mężczyzn to inny typ kolorystyczny i każdemu z nich będą pasować różne kolory.

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni widzą mniej kolorów niż kobiety i najczęściej potrzebują mniej ubrań.

Nie oznacza to jednak, że powinni zrezygnować z analizy kolorystycznej.

Jeśli wrócimy do teorii koloru to zobaczysz, że każdy kolor może mieć inną temperaturę, walor oraz chromatyczność.

Oznacza to, że mamy mnóstwo różnych odcieni bieli, granatu lub niebieskiego.

Przykładowo koszula w odcieniu śnieżnej bieli będzie pasować do Johnny Deepa, ale nie będzie już pasować do Owena Wilsona.

Owen Wilson powinien wybrać kremową biel.

Kolor ubioru ma takie samo znaczenie dla mężczyzny, jak dla kobiety.

Niektóre kolory będę pięknie się komponowały z urodą, a inne będę działać niekorzystnie.

Analiza kolorystyczna pomoże wskazać odpowiednie kolory niebieskiego (w którym mężczyźni tak często chodzą), szarości i bieli.

Dzięki temu może zakupić garnitur, w którym zawsze będzie się prezentował dobrze.

Niektórzy mogą teraz pomyśleć, że mężczyźni bardzo często chodzą w czarnych garniturach.

Jak już wiesz, czerń służy niewielu typom kolorystycznym.

Podczas analizy kolorystycznej, każdy mężczyzna pozna również inne kolory, które mogą zastąpić czarny, i które dalej będą się wpisywać w Dress Code.

Ponadto dowiesz się, jak możesz ożywiać swoje stylizacje odpowiednio dobranymi kolorystycznie dodatkami.

Mężczyźni powinni zdać sobie sprawę, że analiza kolorystyczna jest dla nich tam samo ważna, jak dla kobiet.

Kolor pomaga kreować wizerunek i sprawia, że dobrze się prezentujemy.

Co za tym idzie, każdy może czuć się dobrze, co wiąże się z większą pewnością siebie.

Również na ważnym spotkaniu, będziesz wzbudzał zaufanie, a to wszystko za sprawą odpowiednio dobranego koloru!

Pamiętaj, że każdy kolor ma również znaczenie psychologicznie, więc jeśli chcesz zrobić na kimś określone wrażenie, jego odpowiedniego wybór jest bardzo ważny.

Online test Analizy Kolorystycznej - czy warto?

Kiedy usłyszałam, że można przeprowadzić test online analizy kolorystycznej, to nie mogłam w to uwierzyć.

Typu kolorystycznego nie da się poprawnie określić za pomocą krótkiego testu.

Musisz zdać sobie sprawę, że bardzo często Twój typ kolorystyczny określają małe szczegóły.

Możesz mieć niebieskie oczy, ale wokół źrenicy masz złote plamki.

Te złote plamki już wskazują nam jakiś typ kolorystyczny.

Przy ustalaniu danego typu urody bierze się również pod uwagę takie aspekty, jak kolor białkówki oka, to czy oko ma obwódkę.

Bierze się również pod uwagę całą oprawę oka, czyli rzęsy i brwi.

Patrzymy również na kolor czerwieni wargowej.

Na to czy w urodzie występuje kontrast czy harmonia.

Niestety online test analizy kolorystycznej nie zwraca uwagi na te aspekty.

Tylko doświadczony stylista jest w stanie dostrzec takie szczegóły w urodzie.

Doświadczony stylista wie również, na co zwracać uwagę podczas całego procesu.

Typ kolorystyczny określa się między innymi na podstawie tych aspektów, które podałam powyżej, ale przede wszystkim na podstawie kolorów, które harmonizują z urodą.

Odpowiadając więc na pytanie czy warto zrobić sobie online test analizy kolorystycznej uważam, że nie.

Pamiętaj, że jeśli za pomocą takiego testu otrzymasz zły wynik i zaczniesz się do niego stosować, będzie to miało swoje negatywne konsekwencje.

Nie tylko będziesz wyglądać nieodpowiednio, ale także wydasz pieniądze na ubrania, które tak naprawdę do Ciebie nie pasują.

Ponadto, bardzo możliwe, że będziesz potrzebowała wtedy wymiany kosmetyków.

Podam Ci przykład.

Wyniki testu to czysta zima.

Jest to typ, który może nosić kolor czarny.

Więc Ty poszukując idealnej sukienki kupujesz małą czarną.

Zakładasz ją na wyjątkowe wyjście i coś Ci nie pasuje.

Okazuje się, że musisz zmienić kolor brwi na ciemniejszy.

Cienie, których użyłaś są zbyt jasne i musisz kupić inne, tak samo z pomadką i różem.

A to wszystko tylko dlatego, że ubrałaś czarną sukienkę, która dużo wymaga, jeśli chodzi o makijaż i typ kolorystyczny.

Niestety wydałaś już niepotrzebnie pieniądze.

Idziesz do stylistki i tak naprawdę wychodzi, że jesteś typem chłodnego lata, a zamiast czerni świetnie będziesz wyglądać w przygaszonym granatowym lub ciemnym szarym.

Ponadto, nie będziesz potrzebowała makijażu.

To tylko niektóre z negatywnych konsekwencji niepoprawnego wyniku analizy kolorystycznej.

Pamiętaj, że kolor nosisz codziennie i codziennie ma on wpływ na to, jak wyglądasz i jak się czujesz.

Jak ja przeprowadzam profesjonalną Analizę Kolorystyczną?

Podczas profesjonalnej analizy kolorystycznej często bardzo ważne są szczegóły, a ja nauczyłam się jak je dostrzegać. 

Szkoliłam się u najlepszych specjalistów z Polski.

Czytałam również książki zagranicznych stylistek.

Poznałam każdy możliwy sposób diagnozowania typu kolorystycznego.

Robię analizy kolorystyczne zarówno online, jak i stacjonarnie.

Przeprowadzając analizę kolorystyczną posługuję się ramami kolorystycznymi, chustami do analizy kolorystycznej, korzystam także z programów komputerowych.

Jako wynik otrzymasz ode mnie oczywiście informację, jakim typem kolorystycznym jesteś.

Otrzymasz całą paletę barw, a także odcienie poszczególnych kolorów dla Ciebie wraz z ich nazwami.

Oznacza to, że dowiesz się jakie odcienie kolorów z grupy niebieskiego, zielonego, różowego itd. są dla Ciebie właściwe.

Dowiesz się również, jakie atrybuty określają Twój typ kolorystyczny i co to w praktyce oznacza.

Nauczę Cię, jak poszukiwać na zakupach właściwych dla siebie kolorów.

Ponadto, wskażę Twój typ siostrzany, od którego możesz zapożyczać kolory wraz z jego paletą kolorystyczną.

Poznasz najlepszy dla siebie kolor pomadki.

A także jaki kolor różu powinnaś używać.

Jakie cienie do oczu będą harmonizowały z kolorem Twoich oczu, a jakie będę z nim kontrastowały.

Dowiesz się, które kolory są Twoimi kolorami bazowymi i co to tak naprawdę oznacza.

Ponadto otrzymasz również kolory włosów, jakie możesz mieć w zakresie Twojego typu kolorystycznego, a nawet jakie możesz sobie zrobić pasemka lub refleksy, byś wyglądała olśniewająco.

Uwielbiam analizę kolorystyczną, dlatego podchodzę do tej usługi bardzo szczegółowo.

Moim celem jest, abyś czuła się pięknie i wyglądała pięknie każdego dnia.

A czasem najmniejszy szczegół, jak pasemka na włosach lub wybór koloru koszuli ma znaczenie większe niż mogłoby się wydawać.

×
×

Koszyk