Piękna i Stylowa

zakupy ze stylistką online

Chcesz mieć pewność w 100% trafionych zakupów?
Nic prostszego!

Spędzasz długie godziny w galeriach lub na stronach sklepów odzieżowych, nie wiedząc co wybrać?

Umów się ze mną na wspólne zakupy, a dopasujemy ubrania, nie tylko do Twojej sylwetki i typu kolorystycznego, ale również do Twojego stylu.

zakupy ze stylistką

To zaledwie kilka opinii z mojego Facebooka

Nazwa profilu nie kłamie, po wizycie u Asi można się poczuć pięknie i stylowo. 🙂 Asia wydobędzie potencjał z każdego, a przy tym jest niesamowicie profesjonalna i sympatyczna. Polecam!

Iga

Ekstra przeżycie. Mnóstwo szczegółów podczas analizy. W koncu wiem co do mnie pasuje i jaki mam typ urody 😍 Sympatyczna atmosfera umiliła spotkanie. Polecam ❤️

Roksana

Ja już po metamorfozie 🤩 super i cudownie. Podejście w pełni profesjonalne . Odkrywam siebie na nowo. Ogarniam strach przed różem 😉 i zaczynam moje eksperymenty. Zdecydowanie polecam, naprawdę warto.

Aga

Dziesiątki innych opinii zadowolonych kobiet znajdziesz na moim Facebooku i Instagramie

analiza sylwetki

Zakupy ze stylistką zazwyczaj wykonuję online.
Jeśli jednak wolałabyś, żebym do Ciebie przyjechała, to napisz do mnie lub zadzwoń

Co otrzymasz wybierając zakupy ze stylistką?

Pełną analizę kolorystyczną (jej cena jest wliczona w usługę)
Pełną analizę sylwetki (jej cena jest wliczona w usługę)
Pełną analizę kształtu twarzy (jej cena jest wliczona w usługę)
Gotową listę ubrań i akcesoriów dopasowaną do Twojego budżetu, które będziesz musiała kupić
Linki do sklepu internetowego, abyś mogła zrobić zakupy bez wychodzenia z domu
30-80 gotowych stylizacji na różne okazję (uzgadniamy podczas rozmowy)
Bezpłatną 60-min konsultację po wykonaniu usługi

Możesz zamówić dowolną usługę dla wybranej osoby w prezencie.

Podczas składania zamówienia, zaznacz pole „Chcę zamówić na prezent” lub daj mi znać w „Uwagach”. Możesz też napisać mi maila lub smsa po złożeniu zamówienia.

We wszystkich przypadkach wystarczy krótka informacja „usługę zrealizuje np. Maria Kowalska”.

Usługę można zrealizować w dowolnym momencie w przyszłości, nie ma terminu ważności.

Ja przygotuję i wyślę Ci imienny VOUCHER na maila podanego w Zamówieniu.
Możesz go wydrukować lub wysłać wybranej osobie.

Następnie niech „Maria Kowalska” w odpowiednim dla niej czasie, napisze maila na kontakt@pieknaistylowa.pl „chciałabym zrealizować usługę …”.

To takie proste.

Znasz inne stylistki, które mogą pochwalić się takimi efektami swoich usług?

Nie czekaj, zakupy ze stylistką to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć stylizacje na każdą okazję w przystępnej cenie!

Co zyskasz wybierając zakupy ze stylistką?

Poznasz najlepsze dla siebie kolory...

-->

w cenę zakupów ze stylistką online masz wliczoną pełną analizę kolorystyczną

Poznasz najlepsze dla siebie fasony...

-->

w cenę zakupów ze stylistką online masz również wliczoną pełną analizę sylwetki

Poznasz najlepsze dla siebie fryzury...

-->

w cenę zakupów ze stylistką online masz również wliczoną pełną analizę kształtu twarzy

Ilość ubrań i marki będą...

-->

dopasowane do Twojego budżetu, który ustalimy podczas wstępnej rozmowy

Zaoszczędzisz czas na...

-->

zakupach, ponieważ będę wiedziała co szukać lub otrzymasz linki do sklepów internetowych, gdzie zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu

Zyskasz pewność siebie...

-->

ponieważ wszystkie stylizacje będą przygotowane w oparciu o analizę kolorystyczną i sylwetki, więc będziesz czuła się w nich dobrze

Zaoszczędzisz pieniądze na...

-->

nietrafione ubrania, ponieważ zakupy zrobimy wspólnie lub dostaniesz listę konkretnych rzeczy, które zakupisz online

W ciągu kilku minut...

-->

będziesz w stanie wybrać z szafy stylizację dopasowaną do okazji

Zdobędziesz wiedzę, jak...

-->

następne zakupy zrobić samodzielnie i wyglądać zjawiskowo

Zyskasz pełną satysfakcję, ponieważ...

-->

podczas zakupów stacjonarnych dam Ci wiele wskazówek co i dlaczego wybierać, a jeśli wybierzesz zakupy online postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania podczas bezpłatnej konsultacji

stylizacje moich klientek

Jak kupić zakupy ze stylistką?

01

Zadzwoń lub napisz do mnie

Wspólnie ustalimy, czy lepsze w Twoim przypadku będą zakupy online czy stacjonarne

02

Opłać usługę

Wybierz formę płatności — kartę, blik lub przelew. Jeśli będziesz miała problem z opłaceniem wybranej usługi, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

03

Sprawdź skrzynkę pocztową

Otrzymasz wiadomość z dokładną instrukcją, jak się przygotować.

04

Ciesz się z efektów

Jeśli wybierzesz zakupy ze stylistką online, to otrzymasz aż 4 prezentacje, a zaproponowane zmiany będziesz mogła od razu wprowadzić w życie!

1798zł brutto

analiza kolorystyczna

Jak przygotowuję się wykonania usługi "zakupy ze stylistką"?

  • Wykonanie usługi zaczynam od telefonicznej rozmowy. Opowiesz mi o swoich ulubionych ubraniach, a także o swoim stylu życia. Pozwoli mi to poznać Twoje potrzeby i przygotować właściwe stylizacje.

  • Na maila otrzymasz ode mnie krótką ankietę i instrukcję jak zrobić zdjęcia do analizy kolorystycznej, analizy sylwetki i analizy stylu. Analiza kolorystyczna pozwoli mi wskazać odpowiednie dla Ciebie kolory, analiza sylwetki fasony, a analiza stylu styl, w którym czujesz się najlepiej.

  • Następnie ustalimy budżet i czas oczekiwania.

  • Po otrzymaniu od Ciebie maila zwrotnego z niezbędnymi informacjami, w ciągu 10 dni roboczych otrzymasz ode prezentację wraz z analizą kolorystyczną, sylwetki i kształtu twarzy.

  • W następnym etapie otrzymasz maila z gotowymi stylizacjami. Prezentacja będzie zawierać linki do ubrań w sklepach internetowych i zestaw minimum 30 gotowych stylizacji na wskazane przez Ciebie okazje.

  • Kiedy zapoznasz się z prezentacją, możemy umówić się na bezpłatną 60-min konsultację.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Zakupy ze stylistką to usługa, która z miesiąca na miesiąc staje się coraz popularniejsza wśród Polek i Polaków. Obecnie w dobie social mediów możesz znaleźć coraz więcej stylistek, oferujących swoje usługi zakupów ze stylistką. Dzieje się tak dlatego, że popyt na tą usługę bardzo rośnie. Coraz więcej kobiet przywiązuje coraz większą wagę do tego, jak wygląda i chcą z pomocą osobistej stylistki wyglądać jeszcze lepiej.

Zakupy ze stylistką często wybierają kobiety, które obowiązuje w pracy Dress Code. Te klientki chcą, aby stylistka przygotowała dla nich stylizacje zgodne z tym, co wymaga od nich pracodawca i ich indywidualnym stylem. Zakupy ze stylistką to usługa, z której korzystają również Panie, które szukają w życiu zmian. Często w życiu kobiety zachodzą pewne zmiany, np. wyszła za mąż, dostała awans w pracy, schudła 20 kg i chce zrobić coś dla siebie, coś zmienić. Ta usługa wydaje się wtedy idealnym dopełnieniem przemiany.

Zakupy ze stylistką to usługa, z której coraz częściej korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Jeszcze niedawno było odbierane za dziwne, aby mężczyzna interesował się swoim wyglądem. Jednak wraz z rosnąca liczbą nowych fasonów męskich ubrań, mężczyźni zaczęli szukać pomocy wśród stylistek lub stylistów osobistych.

Każda stylistka ma swój indywidualny sposób na przeprowadzenie takiej usługi, podobnie jak każda klientka ma swój styl. Moim zdaniem zakupy ze stylistką powinny zacząć się od szczerej rozmowy, aby określić potrzeby klientki. Następnie niezbędna jest analiza sylwetki i analiza kolorystyczna. Są to elementy często pomijane przez stylistki osobiste. Być może ze względu na brak umiejętności w tym temacie lub dodatkowy czas, który trzeba na to poświęcić. Bardzo ważne jest również rozpoznanie stylu ubierania klientki. Dopiero jeśli posiadamy informacje, na jakie okazje klientka szuka stylizacji, dlaczego chce się wybrać na zakupy ze stylistką, jaki ma typ sylwetki i typ kolorystyczny oraz jaki styl ubioru lubi, możemy przejść do dalszego działania i realizacji usługi zakupów z stylistką.

Zakupy ze stylistką mogą odbyć się zarówno w formie stacjonarnej np. w ulubionej galerii handlowej klientki lub ulubionym sklepie, lub w formie bez wychodzenia z domu. Warto pochylić się nad wygodniejszą w obecnych czasach formą, czyli zakupów ze stylistką online. Jaka jest różnica pomiędzy tymi dwiema formami zakupów ze stylistką? Forma zakupów stacjonarnych polega na spotkaniu ze stylistką w galerii, wspólnej kawie, omówieniu wszystkich potrzebnych szczegółów i ruszeniu na zakupy. Przed spotkaniem wysyłasz stylistce zdjęcia i ankietę do określenia typu kolorystycznego i sylwetki. Najczęściej w swoim ulubionym sklepie wybierasz ubrania, które Ci się podobają, a stylistka robi ich selekcję, wybierając tylko te odpowiednie dla Ciebie. Następnie idziesz do przymierzalni, a stylistka przynosi Ci kolejne zestawy ubrań. Przy każdym z nich pokazuje Ci korzyści, jakie dany zestaw ma dla Twojej urody i sylwetki. Może być też tak, że jedna część ubrań nie będzie Ci się podobać. Wtedy stylistka szuka czegoś innego. Tworząc stylizacje, będziecie również rozmawiać o tym, co masz już w szafie i czy dane ubrania pasują do Twojej garderoby. Ja kieruję się zasadą, że jedna nowa rzecz powinna pasować do czterech innych, które już masz w szafie lub które kupisz tego dnia. Stacjonarne zakupy ze stylistką trwają zwykle kilka godzin. W moim przypadku są to 3 godziny. Jeśli będziesz potrzebowała mojej pomocy dłużej, możesz dokupić dodatkowe godziny. Zakupy ze stylistką, które oferuje, to nie tylko chodzenie po sklepach odzieżowych. Możemy również odwiedzić drogerię, abym pomogła Ci wybrać odpowiednie kolory kosmetyków.

Zwykle na koniec stacjonarnych zakupów ze stylistką idę na kawę z klientką i omawiamy nasze spotkanie. Analizujemy co udało się zrealizować, a czego nie. Stylistka na pewno zapyta Cię również czy jesteś zadowolona i pamiętaj, żeby być szczera. Feedback jest dla nas bardzo ważny.

ZAKUPY ZE STYLISTKA ONLINE

Zakupy ze stylistką online to forma wygodniejsza nie tylko dla mnie, ale ostatnio mam wrażenie, że również dla klientek. Nie musisz wychodzić z domu i zazwyczaj otrzymasz więcej gotowych stylizacji. Nie musisz ograniczać swojego wyboru stylistki osobistej tylko do swojego miasta. Zakupy ze stylistką online mają podobny przebieg jak stacjonarne. Najpierw określam Twój typ kolorystyczny i typ sylwetki. Poznaje Twoje potrzeby i określam styl ubioru. Często proszę moje klientki, aby wysłały mi zdjęcia swoich ulubionych ubrań – to bardzo mi pomaga w określeniu stylu klientki i przygotowaniu stylizacji.

Następnie przygotowuje dla Ciebie stylizacje, na omówione wcześniej okazje. Wysyłam Ci na maila prezentacje ze stylizacjami i linkami do sklepów, w których możesz kupić dane ubrania. Jeśli stylistka mieszka w Twoim mieście może ona również Ci przywieźć te ubrania. Po wykonanej usłudze jest również jeszcze jedna konsultacja, na której wszystko jeszcze raz omawiam.

Zakupy ze stylistką online to usługa, z której powinny skorzystać te osoby, którym zależy lub muszą dobrze wyglądać. Jest ona również dla osób, które chcą się nauczyć zasad stylizacji, aby robić bardziej przemyślane zakupy i nie potrzebować do tego stylistki. Cieszę się, że w Polsce następuje coraz większy rozwój związany z tego typu usługami. Chodzi tu nie tylko o to, aby dobrze wyglądać, ale także o to, aby dobrze się czuć. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ WARSZAWA

Zakupy ze stylistką to usługa bardzo popularna w Warszawie. Jest tego kilka powodów. Warszawa to duże miasto, w którym znajduje się wiele międzynarodowych firm, które wymagają Dress Codu. Mieszkają tam osoby, dla których wydatek na zakupy ze stylistką w Warszawie nie jest znaczący przy uwzględnieniu ich przychodów, więc mogą sobie na to pozwolić. Kolejnym, moim zdaniem ważnym powodem jest to, że ludzie z Warszawy przywiązują bardzo duże znaczenie do tego jak wyglądają. Zazwyczaj chcemy wyglądać co najmniej tak dobrze jak inni. Stylistki osobiste oferujące zakupy ze stylistką w Warszawie mają duże zapotrzebowanie na swoje usługi. Jednak pamiętaj, że na zakupy ze stylistką możesz wybrać się również online, zachowując przy tym wszystkie korzyści tej usługi.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ KRAKÓW

Kraków to kolejne popularne miasto do zakupów ze stylistką. Jest tam wiele miejsc, gdzie można wybrać się na zakupy. W Krakowie mieszka wiele młodych osób, które chcą wyglądać stylowo. Kraków, podobnie jak Warszawa, jest siedzibą wielu zagranicznych firm, które kładą nacisk na wygląd swoich pracowników. Wiele z moich klientek wybiera zakupy ze stylistką w Krakowie. Jestem przekonana, że ten trend jeszcze długo się utrzyma.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ POZNAŃ

Osobiście bardzo lubię Poznań i chętnie tam jeżdżę na zakupy ze stylistką. Zakupy ze stylistką Poznań zazwyczaj odbywają się w galerii Malta. Jest tam wiele sklepów lubianych przez mojej klientki. Zakupy ze stylistką w Poznaniu często nie kończą się na jednej galerii. Moje klientki mają sklepy również w innych miejscach, które bardzo lubią. Nawet jeśli jesteś spoza Poznania, możesz wybrać się na zakupy ze stylistka w tym pięknym mieście.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ WROCŁAW

Zakupy ze stylistką we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością z mojego widzenia, jak również z punktu widzenia moich koleżanek po fachu. Wrocław to czwarte po względem liczby mieszkańców miasto w Polsce. Jest wiele ciekawych miejsc we Wrocławiu, gdzie można się wybrać na zakupy ze stylistką. Moje klientki dość często wybierają Arkady, ja też lubię to miejsce. Można ta znaleźć wiele popularnych sklepów odzieżowych.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ TORUŃ

Jeśli zdecydujesz się teraz na zakupy ze stylistką w Toruniu, to chętnie się z Tobą spotkam w galerii Copernicus lub Plazie. Wychowałam się w Toruniu i wiem, gdzie możemy zrobić wspólne zakupy. Toruń słynie również z pięknej starówki, ale nas bardziej będą interesować zakupy ze stylistką niż zwiedzanie. Na wspólne zakupy moje klientki raczej wybierają większe miasta mimo, że wiąże się z większymi kosztami dla nich.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ TRÓJMIASTO

Zakupy ze stylistką w Trójmieście mogą być naprawdę niezapomnianą przygodą dla Ciebie. Gdańsk, Gdynia i Sopot słyną zarówno z luksusowych butików, jak i popularnych sklepów odzieżowych. Bez znaczenia jaki budżet chcesz poświęcić na zakupy ze stylistką w Trójmieście, z pewnością znajdziemy tu, to czego będziemy szukać. W Trójmieście jest tak dużo miejsc z ubraniami, że nawet jakbyśmy miały kilka dni na zakupy, to i tak by nam nie starczyło czasu. Zawsze miło wspominam Trójmiasto, jako miejsce na zakupy ze stylistką.

×
×

Koszyk